U
  • Uğur Bey oyunu indirdim bir türlü acamıyorum guvenlık duvarı vs vsvs vs herseyı denedım yapamadım yardımcı olacak ardasların benımle iletişime geçmesini sağlarmısınız lütfen.
    ugur keleş csw duvardna içeriye giren adamlar canlı yayında girdikleri gorunuyor bunlara ban atıcaksın yoksa elimdeki canlı yayın vioda bildigim yere atcam haksızlıga gelemeyiz bizim emeyimiz calıyorlar oyle logoswar herkez bullbot kullanıyor biri desin ki senın clan kullanıyor diye yazsın ben bu clandaki butun clan itemlerı herkeze dagıtcam bun için bişe yapman lazım ugur keles telefon numara vioda attim izle ve
    Cz de ardreamda adamları npt ye sokmadığım için haksız yere blok atıldı. Hiçbir illegal program veya tbl bulunmamasına rağmen. Daha önce de oyunda da size yazdım 1 asas 1 mage oynuyoruz diye. Emeğime ve hakkıma saygı göstererek bu hatadan dönülmesini rica ediyorum. Lütfen benimle iletişime geçin. lLeGrunTl / instagram: murekkeplekesiiii
    Bakın suçsuz olmasam bu kadar peşine düşmem. Derdimi anlatmaya çalışıyorum engelliyorsunuz. Sizinle konuşabilmek için ne yapmam gerekiyor? Haksız yere hesabım bloke edildi. Nisan ayından beri bu serverdayım ve aylardır emek veriyorum kc biriktiriyorum. Tekrar rica ediyorum sesime kulak verin ve benimle iletişime geçin. Kaç yaşında insanlarız gerçekten yakışmıyor. Savunma hakkı kutsaldır. lLeGrunTl
    Merhaba 26.09.2020 tarihinde andreamda npt yapan karakterlerin ekran görüntülerini alarak siteden ve whatsap hattından şikayet ettim. ancak onların yanında bulunduğumdan dolayı benim hesabımda kapatıldı. konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak hesabımın açılmasını rica ederim. en azından hesabım kapalı olsa dahi 94.54.228.78 ip adresim ile oyuna giriş yapma sorunum çözülürse sevinirim. şikayet ettim diye ip banı
    Merhaba 26.09.2020 tarihinde andreamda npt yapan karakterlerin ekran görüntülerini alarak siteden ve whatsap hattından şikayet ettim. ancak onların yanında bulunduğumdan dolayı benim hesabımda kapatıldı. konu ile ilgili gerekli incelemeyi yaparak hesabımın açılmasını rica ederim. en azından hesabım kapalı olsa dahi 94.54.228.78 ip adresim ile oyuna giriş yapma sorunum çözülürse sevinirim. tek yaptığım şey npt yapan
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…